Białołęka
Wtorek, 29.07.2014, 210 dzień roku, Imieniny Marty, Konstantego, Olafa      

Rejestracja | Przypomnij hasło 
Katalog firm Komunikacja Galeria zdjęć Filmiki Ogłoszenia Forum

Zareklamuj si

na Biaoce
Gabinet Ginekologiczny

22 321 33 44
Zareklamuj si

na Biaoce
Muzyka Rozwija - Muzyka Inspiruje

Najlepsza Oprawa Uroczystoci Konferencji Spotka
Zatrzymaj czas - miej wspomnienia

sesje reportae imprezy - lub czterdziestka chrzest

Zareklamuj si

na Biaoce
Zareklamuj si

na Biaoce

Nasze sklepy czekaj
My Baby Cafe

22 614 06 96

Plac Zabaw

Forum mieszkańców osiedla Cztery Pory Roku
przy ul. Skarbka z Gór i Berensona.

Plac Zabaw

Postprzez Ania w Pią Kwi 24, 2009 11:44 am

Mam pytanie co z naszym Planem Zabaw? Czy jest szansa na nowe zabawki, na nowy piasek, bo to co jest w piaskownicach pozostawia wiele do życzenia... :roll: Niebawem przybędzie nam wielu młodszych mieszkańców, może warto by było pomyśleć o nowych sprzętach?
Jeszcze jedna kwestia, czy plac zabaw zostanie w tym miejscu w którym jest? Jeśli tak, to może warto byłoby pomyśleć o zadrzewieniu tego kawałka. Plac zabaw położony jest w pełnym słońcu, latem czy nawet już teraz ciężko jest tam wytrzymać. Dzieciaki prażą się jak na patelni :roll:
Ania

Dołączenie: Czw Kwi 02, 2009 12:33 pm

Re: Plac Zabaw

Postprzez ZWM 4 Pory Roku w Pon Kwi 27, 2009 9:02 am

Spieszymy z wyjaśnieniem...

Plac zabaw w pełni profesjonalny z gumowymi okładzinami i nowym osprzętem zostanie uruchomiony za ok. miesiąc, góra półtora w nowym miejscu zlokalizowanym między blokami nowo-powstającego osiedla. Będzie to również nasz plac zabaw na mocy przysługującej nam służebności. Zresztą jak cała wspólna infrastruktura zintegrowanych osiedli. Docelowo nie będzie to jednak jedyny plac na tym terenie. W następnym etapie przewidziany jest kolejny plac zabaw. :)

Pozdrawiamy
skarbkazgor.republika.pl
Awatar użytkownika
ZWM 4 Pory Roku

Dołączenie: Pon Lis 24, 2008 8:33 pm

Postprzez Ania w Pon Kwi 27, 2009 6:34 pm

Super wiadomość :) Bardzo się cieszę i czekam z niecierpliwością na nowe miejsce zabaw dla naszych maluchów.
Dzięki za wyjaśnienia :)
Ania

Postprzez paweldaw w Pon Cze 29, 2009 11:50 am

Aniu!
Po ostatnich opadach deszczu, zainteresowany wyglądem naszego w pełni profesjonalnego placu zabaw oddanego w/g Zarządu w połowie zeszłego miesiąca poszedłem z dziećmi na rekonesans... Byłem w prawdziwym szoku :o :o :shock: !! Nie byłem przygotowany na coś takiego! Rzadko zdarzają się zamknięte :x osiedla z basenem!

Pozdrawiam ufnych i naiwnych...
Paweł Dawidowski
+48 505 11 22 33
paweldaw

Zdjęcia: 0
Dołączenie: Pon Lis 24, 2008 9:41 am
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Endriuwaw w Pon Cze 29, 2009 10:53 pm

paweldaw napisał(a):Aniu!
Po ostatnich opadach deszczu, zainteresowany wyglądem naszego w pełni profesjonalnego placu zabaw oddanego w/g Zarządu w połowie zeszłego miesiąca poszedłem z dziećmi na rekonesans... Byłem w prawdziwym szoku :o :o :shock: !! Nie byłem przygotowany na coś takiego! Rzadko zdarzają się zamknięte :x osiedla z basenem!

Pozdrawiam ufnych i naiwnych...

Sąsiedzie członkowie zarządu niemają dzieci to i po co im plac zabaw.Zieleni jak nie było tak i niema, totalna samowolka :roll:
A pieniążki na coś idą, domniemam że nie na to co potrzeba.
Endriuwaw

Dołączenie: Wto Mar 24, 2009 8:28 pm

Postprzez Skk w Wto Cze 30, 2009 5:58 pm

A co ma wspolnota do jeszcze niezbudowanego placu zabaw osiedla obok ? Nowa droga do osiedla tez jest w stanie budowy.
Skk

Dołączenie: Śro Mar 25, 2009 7:22 pm

Postprzez Magda.Lucia w Nie Lip 05, 2009 5:32 pm

paweldaw napisał(a):Aniu!
Po ostatnich opadach deszczu, zainteresowany wyglądem naszego w pełni profesjonalnego placu zabaw oddanego w/g Zarządu w połowie zeszłego miesiąca poszedłem z dziećmi na rekonesans...

Dla nas i dla was ma być ten sam plac zabaw i to jeden?
A pomieścimy się wszyscy? Tyle bloków z potencjalnymi maluchami?
Ten wasz za biurem budowy przy bloku to prowizorka dewelopera i mają ją przecież usunąć niedługo kiedy już nasz plac skończą i wtedy wszyscy mamy się na jednym mieścić?
Widzę ile mam z maluchami w wieku piaskownicznym spaceruje po starych CPR!
W kolejnym etapie ma być jeszcze jeden lub może dwa place zabaw, ale osobiście brak mi pewności, czy będą kolejny etap realizować. I w takiej sytuacji stan przeludnienia placu zabaw może trwać długo! Chociaż z drugiej strony na Debrbach nie mają lepiej, więc czepiać się nie ma o co!
Magda.Lucia

Dołączenie: Czw Lip 02, 2009 11:17 am

Postprzez Ania w Pon Lip 06, 2009 9:25 am

Nie wiem czy będzie likwidacja tego naszego starego. Ostatnio został dosypany piasek :lol: Może ze względu na to, że nowego jeszcze nie ma....
Ania

Postprzez Magda.Lucia w Pon Lip 06, 2009 12:35 pm

No prędzej, czy później i tak wam go zlikwidują, bo ani teren na którym stoi ten plac zabaw nie jest wasz, ani te zabawki tam umieszczone. Niestety!
Zarząd waszego osiedla ma zapewnienie, że do czasu oddania do użytku kolejnego placu zabaw możecie korzystać ze starego, a potem likwidacja. Chyba część z tych zabawek, albo i wszystkie trafią na nowy plac zabaw na nowe osiedle. Ale skoro dowieźli wam piach, to pewnie wasz zarząd już wie o kłopotach dewelopera i nie liczy na natychmiastowe uruchomienie nowego placyku!
Magda.Lucia

Postprzez Magda.Lucia w Pon Lip 06, 2009 12:45 pm

O tym placu zabaw to jest informacja potwierdzona telefonicznie dziś rano u źródła. Ma być skasowany na pewno zaraz po uruchomieniu naszego.
Magda.Lucia

Następna

Powróć do Forum osiedla Cztery Pory Roku

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

(c) 2010 Copyright by eBialoleka.plO NAS | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REKLAMA NA STRONIE | NASI PARTNERZY | KONTAKT