Białołęka
Czwartek, 23.10.2014, 296 dzień roku, Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna      

Rejestracja | Przypomnij hasło 
Katalog firm Komunikacja Galeria zdjęć Filmiki Ogłoszenia Forum

Zareklamuj si

na Biaoce
Gabinet Ginekologiczny

22 321 33 44
Zareklamuj si

na Biaoce
Muzyka Rozwija - Muzyka Inspiruje

Najlepsza Oprawa Uroczystoci Konferencji Spotka
Zatrzymaj czas - miej wspomnienia

sesje reportae imprezy - lub czterdziestka chrzest

Zareklamuj si

na Biaoce
Zareklamuj si

na Biaoce

Nasze sklepy czekaj
My Baby Cafe

22 614 06 96

Nowe Centrum Medyczne na Skarbka

Forum dla mieszkańców Zielonej Białołęki.

Nowe Centrum Medyczne na Skarbka

Postprzez arturo w Pon Lut 02, 2009 3:54 pm

Czy ktoś coś wie na temat nowego centrum medycznego, które z tego co wiem, jest już otwarte na Skarbka (nad apteką i stomatologiem)?
arturo

Dołączenie: Sob Sie 09, 2008 8:14 pm

Re: Nowe Centrum Medyczne na Skarbka

Postprzez Karola w Pon Lut 02, 2009 9:43 pm

Informacje na temat nowej przychodni znajdują się już w bazie teleadresowej na http://www.skarbkazgor.pl/baza-teleadresowa-Przychodnie-3 :)
Karola

Zdjęcia: 1
Dołączenie: Śro Sie 06, 2008 9:22 pm

Postprzez arturo w Wto Lut 03, 2009 2:56 pm

Dzięki, a czy mają podpisaną umowę z NFZ?
arturo

Dołączenie: Sob Sie 09, 2008 8:14 pm

Postprzez Karola w Wto Lut 03, 2009 3:42 pm

W tym momencie wszystkie przychodnie w okolicy: Przychodnia Esculap (Skarbka 120), Centrum Medyczne na Skarbka 142 i Centrum CMP na Berensona 11 mają podpisane umowy z NFZ, z tymże w Centrach Medycznych (na Skarbka i Berensona) jest to na razie podstawowa opieka zdrowotna.
Karola

Postprzez Aniela w Wto Lut 03, 2009 6:40 pm

Bardzo się cieszę z nowych przychodni. Jeszcze do niedawna w okolicach była jedyna przychodnia Esculap, a teraz są już 3. :) A wiadomo, że jak jest konkurencja, to każda przychodnia będzie zabiegała o pacjenta. :)
Aniela

Dołączenie: Pią Sty 30, 2009 5:53 pm

Centrum Medyczne Białołęka - nad apteką

Postprzez Ewcia w Pon Lut 16, 2009 8:44 pm

Mam pytanie. Czy nie orientujecie się może jaki jest koszt wizyty w Centrum Medycznym "Białołęka"? A może jakieś doświadczenia związane z tamtejszymi lekarzami?
Ewcia

Dołączenie: Nie Paź 19, 2008 2:35 pm

Re: Centrum Medyczne Białołęka - nad apteką

Postprzez Karola w Wto Lut 17, 2009 11:54 am

Ja byłam dzisiaj na USG piersi. Koszt 60 zł, jestem bardzo zadowolona. :)
Karola

Postprzez kobo w Pon Lut 23, 2009 2:54 pm

No cóż, ilość przychodni niestety nie świadczy jeszcze o tym, że będą zabiegać o pacjenta. Mogę się z Wami podzielić doświadczeniem, jeśli chodzi o przychodnię nad apteką. Niedawno byłam tam na I-ej wizycie i szczepieniu z 6-tyg. dzieckiem.
Wizyta w tempie expressowym (nie było kolejki) pozostawiła wiele do życzenia. P. doktor b. ogólnie zbadała dziecko: gardło, podotykała główki, osłuchała, zajrzała do pieluchy. Zapomniała przeprowadzić wywiadu (trochę informacji wyczytała z książeczki, ale b. wiele jej umknęło-np. to, że dziecko miało solidnego krwiaka podokostnowego), zmierzyć ciemiączko oraz obwódy główki i klatki (dobrze, że chociaż bąbel został zważony, ale nie wiem, czy nie dlatego, że sami się o to upomnieliśmy). Nie zapytała o choroby, rodzeństwo (nawet nie wie o jego istnieniu).
Samo szczepienie jak to szczepienie, ale cena szczepionki chyba najwyższa w okolicy - 200 zł. Zapłacić za szczepienie zażyczyli sobie tuż przed szczepieniem, kiedy dziecko było częściowo rozebrane i marudne. Nie zgodzono się na uregulowanie płatności po, jakby rodzic po szczepieniu miał zamiar z dzieckiem uciec. A przed wizytą, to chyba celowo nie podawali ceny, aby z niej nie zrezygnować.
Niestety I -sze wrażenie - Liczy się tylko kasa, a my jesteśmy tylko po to, aby niektórzy mogli się dorobić :-(
kobo

Dołączenie: Nie Lut 22, 2009 9:45 pm

Postprzez piotrek w Pon Lut 23, 2009 7:42 pm

A my dzisiaj byliśmy u Pani pediatry z 3,5 rocznym synkiem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Byliśmy na NFZ. Synek został dokładnie przebadany, Pani doktor odpowiadała konkretnie na nasze pytania. A najważniejsze, że synek po raz pierwszy otworzył buzię do zbadania gardła bez użycia siły. ;) Zawsze niestety mieliśmy z tym problem u lekarza. :/
piotrek

Zdjęcia: 3
Dołączenie: Wto Sie 05, 2008 10:25 pm

Postprzez mini w Wto Lut 24, 2009 9:27 pm

Mam nadzieję, że lista specjalistów w ramach NFZ będzie się tam stale powiększać. To bardzo by się przydało...
Awatar użytkownika
mini

Dołączenie: Pią Wrz 12, 2008 7:01 pm

Następna

Powróć do Zielona Białołęka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

(c) 2010 Copyright by eBialoleka.plO NAS | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REKLAMA NA STRONIE | NASI PARTNERZY | KONTAKT